Як з Україною і Данією не вийшло: збірна Англії у фіналі Євро-2020 не змогла переграти Італію (Відео)

Збірна Італії – переможець Євро-2020. Фото – сайт УЄФА

Фінал Євро-2020 на лондонському стадіоні “Вемблі” 11 липня ознаменувався програшем збірної Англії. Чемпіоном Європи після серії пенальті стала Італія.

Фінальний матч почався з гола англійців, а завершився переможним голом італійців. Швидким голом, забитим на 117-ій секунді, Англія, здавалось, буде повторювати сценарій чвертьфіналу зі збірною України: після першого забитого буде забивати й наступні. Однак забивши у ворота Італії найшвидший в історії фіналів Євро гол, збірна Англії відійшла у звичну для себе оборону. Англія “закрилась”. Італія намагалась пройти стіну оборони, але атаки взяттям воріт не закінчувались. Нечисельні контратаки англійців також успіху не мали.

Щоб знову забити Італії, на початку другого тайму Стерлінг вирішив пустити в хід сценарій, який у півфіналі Євро-2020 зі збірною Данії вивів англійців у фінал Чемпіонату Європи. Розраховуючи на призначення пенальті, Стерлінг під час атаки упав у штрафній збірної Італії. Тут, як у матчі з Данією не вийшло: рефері не призначив пенальті, побачивши, що атакувальний півзахисник англійців "пірнати" почав ще до контакту з італійським захисником.

Довести свою перевагу другим забитим голом англійці і не поспішали, і не могли. Врешті це завершилось голом у їх ворота: італійці на 67-ій хвилині зрівняли рахунок. На табло 1:1 протрималось і до кінця другого тайму, і до кінця овертаймів.

У серії пенальті з результатом 3:2 все стало на свої місця: збірна Італії, яка не програвала 33 матчі поспіль, не програла і 34-ий, вигравши Євро-2020. Чемпіоном Європи збірна Італії стала вдруге в своїй історії.

Більше подробиць про фінал Євро-2020  - у відео телеканалу "Футбол 1,2,3".