Як “Шахтар” за 5 хвилин програв матч Ліги Чемпіонів і вперше за десятиліття випав з євротурнірів (Відео, Таблиця)

Фото – Фейсбук ФК “Шахтар” (Донецьк)

Програш донецького “Шахтаря” міланському “Інтеру” в п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів 24 листопада поставив остаточну крапку в намаганнях української команди продовжити свої виступи навесні у двох євротурнірах цього сезону – Лізі Чемпіонів та Лізі Європи.

Матч на виїзді “гірники” програли “Інтеру” з рахунком 2:0 фактично за 5 хвилин. Форвард італійської команди Едін Джеко забив двічі поспіль впродовж 5-ти хвилин – на 62-ій та на 67-ій хвилині матчу. Попри те, що статистика володіння м’ячем та інші показники матчу вказували на практично однаковий рівень гри суперників, “Шахтар” не спромігся на гол престижу.

У підсумку донецький "Шахтар" після п'ятого туру відбору без жодної виграної гри і різницею в 10 пропущених голів та з одним набраним очком залишився на останньому місці турнірної таблиці групи D Ліги Чемпіонів. Із таким результатом "гірників" навесні не буде не тільки в плей-офф Ліги Чемпіонів, а й у Лізі Європи.

Востаннє в турніри єврокубкової весни донецький "Шахтар" не виходив 10 років тому - в сезоні 2010-2011 років.

"Ми зробили менше, ніж могли б зробити", - визнав після матчу з "Інтером" головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі.

Більше подробиць про програний "Шахтарем" міланському "Інтеру" матч відбору ЛЧ- у відео MEGOGO СПОРТ та ФК "Шахтар".