Як київське “Динамо” з шансами не програти “Баварії” залишилось без єврокубкової весни (Відео, Таблиця)

23 листопада “Динамо” Київ у домашньому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів фактично завершило свою участь не тільки у цьому турнірі. Вчорашній програш мюнхенській “Баварії” з рахунком 1:2 позбавив столичних динамівців можливості навесні грати у Лізі Європи.

При цьому з “Баварією” столичні динамівці 23 листопада зіграли гідний матч. Це була чи не найкраща гра українського клубу у цьому сезоні ЛЧ. Про це після матчу сказав і наставник динамівців Мірча Луческу.

У першому таймі господарі не пасували перед іменитим німецьким клубом і намагались атакувати. Однак клас гравців “Баварії” зробив своє. На перерву після першого тайму українські динамівці пішли з двома пропущеними голами і рахунком 0:2 на користь суперника.

У другому таймі підопічні Луческу не знітились через пропущені м'ячі, а навпаки заграли ще активніше. У результаті на 70-ій хвилині Гармаш скоротив відставання, зробивши рахунок 1:2. Це був перший гол, який столичні динамівці забили в цьогорічному груповому турнірі Ліги Чемпіонів. Українські футболісти продовжували атакувати і мали шанси забити ще та не програти "Баварії". Однак матч так і завершився рахунком 1:2.

У результаті після 5-го туру Ліги чемпіонів київське "Динамо" з одним забитим і дев'ятьма пропущеними голами та одним набраним очком опинилась на останньому місці турнірної таблиці в групі "Е". Лідером з 15-ма очками залишається "Баварія".

У цьогорічному турнірі Ліги Чемпіонів "Динамо" залишилось зіграти останній матч групового етапу турніру. Ця гра відбудеться у Португалії 8 грудня проти "Бенфіки", та для українського клубу жодних шансів на вихід у єврокубкову весну цей матч вже не несе.

"Ми гідно виглядали у всіх іграх Ліги Чемпіонів. Якби не припускались дошкульних помилок через відсутність досвіду, то рахунок матчів був би іншим. І результат був би іншим", - сказав головний тренер київських динамівців Мірча Луческу.

Більше подробиць про матч "Динамо" - "Баварія" 23 листопада про оцінку його головним тренером Мірчею Луческу - у відео MEGOGO СПОРТ та ФК "Динамо" (Київ).