В Україні є область, де лабораторії не виявили жодного хворого на коронавірус (Карта)

ф2Єдиною областю України, де лабораторно не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус, залишається Миколаївська область.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України, який опублікував карту стану захворюваності на Covid-19 по регіонах України з результатами лабораторних досліджень на 10 годину 30 березня.

Добу тому у МОЗ повідомляли, що у Миколаївській області 28 березня лабораторно був виявлений перший випадок захворювання на коронавірус, та після уточнення даних цей випадок, як і випадок на Дніпропетровщині, віднесли до статистики Києва.

“Після верифікації даних по одному випадку з Дніпропетровщини та Миколаївщини, включених до звіту за минулу добу, було знято з обліку та зареєстровано у м. Києві”, – повідомляло МОЗ 29 березня.

Читайте також: Кількість хворих на коронавірус в Україні наближається до пів тисячі

Як повідомили в Центрі громадського здоров’я України, на сьогоднішній ранок лабораторні дослідження підтвердили в Україні загалом 480 випадків коронавірусу. Найбільше – у Києві (102 випадки) та в Чернівецькій (75) і Тернопільській (60) областях.

Читайте також: Трійка регіонів-лідерів за кількістю хворих на Covid-19 в Україні залишається стабільною (Мапа)

Загалом на ранок 30 березня, за даними МОЗ, від ускладнень Covid-19 в Україні померли 11 людей, 6 одужали після лікування і були виписані з лікарень.

Читайте також: Зеленський про захворюваність на Covid-19 в Україні: «Є три сценарії розвитку подій» (Відео)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, на ранок п’ятниці, 27 березня, вільних від коронавірусу обалстей України було 7, включно з Миколаївською. За вихідні лабораторії підтвердили підозру на коронавірус у 6-ти з цих областнй України і єдиним вільним від Covid-19 регіоном України на ранок 30 березня залишилась Миколаївська область.

Карта - Центр громадського здоров’я України
Карта – Центр громадського здоров’я України