“Айдарівці” кажуть, що Федір Коломієць у Тернополі – вдома (Відео)

коломієцьУ Тернополі сьогодні, 12 вересня, поховали ще одного загиблого в АТО бійця добровольчого батальйону «Айдар» – 33-річного Федора Коломійця.

Чоловік родом з Алчевська Луганської області. Там у нього залишилась сім’я, проте на похорон з окупованого міста ніхто не приїхав. До Тернополя Героя привезли разом з нашим земляком Андрієм Юркевичем, якого поховали напередодні.

Нагадаємо, обидва хлопці загинули в один день, під час трагічного розстрілу «айдарівців» одразу після проголошення перемир’я.

Читайте також. Бійці батальйону “Тернопіль” розповіли, які їм було на блокпостах під Попасною (Фото, Відео)

Панахида відбулась у “Домі печалі”. Поховали бійця на Микулинецькому кладовищі. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Це були доброзичливі люди, щирі, патріоти, націоналісти. Їхню колону підступно підловили російські специ – під українським прапором. Вони близько до них підійшли. Почули, що це “Айдар”, одразу почали знищувати. Вони розстрілювали поранених, а потім підпалили трупи, – розказує боєць батальйону “Айдар” Віктор.

Читайте також. “Місцеві навіть не хотіли бійцям води дати. Боялися або чекали нову владу”, – капітан Олександр Іриця (Відео, Фото)

У Федора є брати і сестри, адже він – 11-та дитина в сім’ї. Проте ховали чоловіка у Тернополі. “Айдарівці” кажуть, що він – удома, хоч і далеко від рідного міста. Бо схід і захід – разом, це його Україна. За неї кожен з бійців готовий покласти життя. І на жаль, так стається нерідко.

– Із Веселої Гори ми забрали 38 тільки наших, «айдарівських» двохсотих. А там була ще 80-та бригада… Коли виписують 10 БРТ і з них доходить тільки два. А з території заводу виїжджають чотири і до місця призначення доходять тільки два, бо ламаються, – говорить боєць батальйону “Айдар” Віктор.

Читайте також. Командир тернопільського “Сокола” отримав Орден князя Ярослава Мудрого за дії загону на сході (Фото)

Максим, боєць батальйону “Айдар”, розказує, що «держава хоче позбутися добровольчих батальйонів». Натомість на фронт посилають дітей 18-19-річних, які непристріляні, не мають поняття, що таке війна, тактика бою, не вміють працювати зі зброєю.

– Виникає бажання ще більше повертатись туди. Треба показати, що незалежно від того, скільки нас залишиться:  чи 120, чи один, ми будемо битися до кінця, – каже Максим.

Федора Коломійця поховали на Микулинецькому кладовищі, поряд з Андрієм Юркевичем. Їхні бойові побратими з “Айдару” після похорону знову повернуться на фронт. Із собою повезуть гуманітарну допомогу і дитячі малюнки.