“Айдар” заявив, що батальйон продовжить існувати під командуванням Мельничука

Бійці "Айдару" сьогодні і шини палили, і дорогу перекривали. Фото - © REUTERS/ Valentyn Ogirenko
Бійці “Айдару” сьогодні і шини палили, і дорогу перекривали. Фото – © REUTERS/ Valentyn Ogirenko

Військову частину № 2950, в яку міг бути реформований батальйон, очолить Євген Пташник без права використання назви “Айдар”.

“Айдар” заявив, що батальйон продовжить існувати під командуванням Мельничука. Про це повідомляє прес-служба батальйону у Facebook.

“2 лютого бійці батальйону “Айдар” після дводенного пікетування Міністерства оборони України домоглися зустрічі з начальником Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженком. Після тривалих переговорів Муженка з комбатом Сергієм Мельничуком і командирами взводів було вирішено залишити чинною назву та номер в/ч В0624. Зберегти назву і прапор частини – “24-й окремий штурмовий батальйон Збройних сил України “Айдар”. Євген Пташник залишається на чолі в/ч 2950 без права використання назви “Айдар”, – йдеться в повідомленні.

Також прес-служба батальйону зазначає: “Командир батальйону Серій Мельничук повернеться на передову у Щастя, куди буде перенесено і штаб батальйону, ближче до фронту.Зараз у Щасті тривають запеклі бої”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні комбат “Айдара” Сергій Мельничук заявив, що домовився з Міноборони про продовження існування в/ч 0624. Подробиці про те, як далі буде реформовано батальйон, Мельничук обіцяв повідомити завтра на брифінгу в Раді.

Нагадаємо, батальйон “Айдар” (24-й батальйон територіальної оборони “Айдар”) був створений у травні 2014 р. на базі в/ч В0624. До складу батальйону увійшли добровільці з усієї України, багато з них входили до складу Самооборони Майдану. Перший командир та ініціатор створення батальйону – Сергій Мельничук. Чисельність батальйону – близько 500 бійців. Воює “Айдар” в Луганській області.