Майбутнє розведення військ біля Петрівського: з’явились дані, як бойовики навмисно зривають Мінські домовленості (Відео)

ф1Російські окупанти за вказівкою Кремля роблять усе, щоб зірвати початок розведенян військ на останній домовленій в Мінську ділянці.

Як повідомляє ТСН, бойовики терористичної “ДНР” у сепаратистських пабліках відкрито пишуть, що навмисно стріляють біля Петрівського, щоб зірвати там розведення військ. Вказівки про стрілянину біля Петрівського, як ідеться в повідомленнях сепаратистів, таємно дає сам “глава ДНР” Денис Пушилін.

Читайте також: Зеленський назвав дату старту нового розведення військ на Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», старт розведення військ на ділянці фронту Петрівське-Богданівка був запланований на сьогодні. Дату 4 листопада як дату початку розведення сил біля Петрівського назвав 31 жовтня Президент України Володимир Зеленський.

Однак 31 жовтня ОБСЄ зафіксувала там обстріли, тому, заявив 1 листопада міністр оборони України, 4 листопада розведення біля Петрівського не почнеться.

Читайте також: Міністр оборони України зробив заяву через розведення сил на Донбасі (Відео)

Щоб забезпечити семиденнний режим тиші дял початку розведення військ у цьому місці, стпрт розведення відклали до часу, коли тижневий режим тиші буде дотримано.

Читайте також:Військовий експерт вказав ділянку фронту на Донбасі, де Україна виграє від розведення військ

На ділянці Богданівка-Петрівське після розведення військ тактичне положення рсоійських окупантів значно погіршиться – там вони мають відійти з окупованого Петрівського в поле.

Читайте також: Розведення без гарантій: чим може обернутись для України відведення військ на Донбасі (Відео)

Більше подробиць – у сюжеті ТСН Тиждень