Пасажири з Нур-Султана після прильоту до Києва розповіли про протести в Казахстані (Відео)

Ввечері 9 січня в Києві приземлився перший рейсовий літак, що вилетів з раніше заблокованого через протести в Казахстані аеропорту Нур-Султан.

Як повідомляє ТСН, серед пасажирів цього літака до Києва прибули 33 громадян України, які раніше не могли вилетіти з Казахстану. Через протести президент Казахстану оголосив надзвичайний стан на території всієї країни. Авіасполучення з Казахстаном було призупинене.

Пасажири, які прилетіли до Києва з охопленого протестами Казахстану, розповіли, що в Нур-Султані протести не мали таких масштабів, як в Алмати та інших містах.

"БТРи в аеропорту Нур-Султана", - розповів пасажир.

"Вимкнення інтернету наганяло багато паніки", - сказав про ситуацію в Казахстані один із пасажирів. 

Читайте також: Військами ОДКБ у зачистці Казахстану командує генерал РФ, який керував окупацією українського Криму (Відео)

Нагадаємо, масові протести в Казахстані почались із 2 січня. Президент Казахстану відправив уряд у відставку, та це не зупинило наростання протестів. Після оголошення надзвичайного стану в країні президент Казахстану звернувся за військовою допомогою у "боротьбі з терористами" до країн Договору про колективну безпеку. Свої війська в Казахстан направили РФ, Білорусь, Вірменія, Киргизстан, Таджикистан. Зараз в Казахстані триває "зачистка". МВС країни заявило про понад 8 тисяч затриманих. Відомо про 164-х загиблих.

Більше подробиць - у відео ТСН.