Заяви на туалетному папері: з партії “Голос” виключили сімох нардепів (Відео)

Заява на вихід з “Голосу” на туалетному папері. Фото – Фейсбук Olga Stefanyshyna

З’їзд партії “Голос” 29 липня виключив з числа своїх партійців сімох народних депутатів. Ті напередодні написали відповідні заяви. Нардеп Ольга Стефанишина свою заяву написана на туалетному папері.

Як повідомляє 5 канал, 7 народних депутатів та частина регіональних осередків “Голосу” звинувачують лідера партії Кіру Рудик в узурпації нею влади в партії. Стверджують також, що з’їзд “Голосу” 29 липня був організований так, аби на нього не потрапили опозиційні члени партії.

Кіра Рудик такі закиди спростовує і заявляє, що керує партією демократично. Тому заяви сімох нардепів на вихід з "Голосу" з'їзд і задовольнив.

"Надалі будувати спільну політичну силу немає можливості... З’їзд прийняв рішення про виключення 7 колег по фракції "Голос" з партії "Голос". Це Устінова, Стефанишина, Лозинський, Юрчишин, Цабаль, Клименко, Бобровська", - сказала Рудик після завершення з'їзду.

"Тепер це партія імені однієї людини - Кіри Рудик, яка існує виключно на папері. На жаль - туалетному", - заявила Ольга Стефанишина.

Позбавлення членства в партії "Голосі" семи нардепів не передбачає автоматичного позбавлення їх мандатів народних депутатів. 

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу