“Йдемо перемагати”, – Порошенко на з’їзді партії “Європейська солідарність” представив першу десятку кандидатів у нардепи (Відео)

Перша десятка виборчого списку "Європейської солідарності", Фото - сайт партії
Перша десятка виборчого списку “Європейської солідарності”, Фото – сайт партії

Партійний виборчий список кандидатів у народні депутати від партії “Європейська солідарність” очолює керівник партії п’ятий Президент України Петро Порошенко.

9 червня на з’їзді партії Порошенко представив першу десятку виборчого списку “Європейської солідарності”. У цій десятці глава і перший заступник голови ВР, військові, волонтери і кримські татари.

Список перших десяти кандидатів партія оприлюднина своїй офіційній сторінці у Фейсбук із відеозверненнями кожного з десяти кандидатів у нардепи.

Петро Порошенко підкреслив на з’їзді, що всі представлені кандидати від партії, – це гідні люди і великі патріоти України, які будуть у ВР “захищати фундамент української держави”.

Під час воєї промови на з’їзді Петро Порошенко вказав конкретні дати, до яких Україна зможе стати повноправним членом Євросоюзу і НАТО: якщо не допустити зміни зовнішньополітичного курсу України, то вже за десять років Україна буде у ЄС, підкреслив Порошенко.

“Ми йдемо, щоб не допустити реваншу проросійських сил”, – так заявив про мету участі у виборах народних депутатів партії “Європейська солідарність” її голова Петро Порошенко.

Він підкреслив, що партія “іде перемагати”.

Як відбувався з’їзд – у відео Факти ICTV.

Повна версія з’їзду політичної партії “Європейська солідарність” – 5 канал.