Агресія з боку Російської Федерації не має тенденції до зменшення, – Полторак (Відео)

фото: Вікіпедія
фото: Вікіпедія

Про це Міністр оборони Степан Полторак заявив, вітаючи армійців з Днем Збройних сил України.

– Агресія з боку Російської Федерації не має тенденції до зменшення. Останні події в Керченській протоці, на кордоні з Росією ставлять перед Збройними Силами України дуже відповідальні завдання, над якими ми сьогодні працюємо, незважаючи на професійне свято, – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

Також він розповів, що ьогодні всі військові знаходяться в повній бойовій готовності, також у повну бойову готовність переведені всі органи військового управління, відбувається передислокація з’єднань та частин для посилення небезпечних напрямків, відбувається організація взаємодії між органами виконавчої влади та органами військового управління для найбільш ефективної роботи.

Степан Полторак повідомив, що й військово-промисловий комплекс переходить на інший формат роботи.

— Ми з’ясовуємо можливості нашої економіки і роботи окремих підприємств щодо збільшення постачання військової форми, паливно-мастильних матеріалів, продовольчих запасів для того щоб та робота, яку ми почали зі створення і поповнення необхідних запасів була достатньою для того, щоб на випадок відкритої агресії Росії проти України ми могли ефективно захищати свою країну, — наголосив він. — Ми святкуємо цей день в той час, коли в Україні оголошено воєнний стан. Я хотів би переконати, що Збройні Сили напоготові, і ми робимо все можливе для того, щоб не повторився 2014 рік, — зазначив Міністр оборони України Степан Полторак та привітав всіх військових, всі сім’ї зі святом, з Днем Збройних Сил України.

БІльше – у відео Військового телебачення України: