Аграрну партію очолив один з кращих топ-менеджерів агробізнесу

Віталій Скоцик
Віталій Скоцик

20 вересня 2014 року відбувся з’їзд Аграрної партії України, на якому було обрано нового лідера партії. Делегати з’їзду одноголосно підтримали кандидатуру Віталія Скоцика, котрий до цього обіймав посаду заступника голови АПУ та входив до президії та політради партії.

Віталій Скоцик має надійну репутацію в агробізнесі, відомий як людина з інноваційним глобальним мисленням і західними підходами до ведення бізнесу у прозорий та чесний спосіб, неодноразово проявляв себе як ефективний антикризовий менеджер. Ділові якості та сучасна західна освіта дозволили Віталію Скоцику реанімувати підприємства аграрної галузі, чиї фінансові показники не вселяли жодної надії на відродження.

«На тому етапі, де знаходиться сьогодні Україна, галузева центристсько-демократична партія, побудована на основі провідної галузі економіки, є життєво необхідною. Якщо її не буде, майбутнього у нашої країни, на жаль, також не буде»,- сказав новообраний голова АПУ.

Він висловив упевненість у тому, що така партія аграрного спрямування має велику перспективу в українській політиці.

Політика АПУ має пролягати через реформи партійної структури. Так, буде проведено ревізію у первинних, районних та обласних організаціях, а також напрацьовано чітку стратегію як власної розбудови, так і розвитку аграрної галузі на найближчих 25-30 років. Ідеться про необхідність запропонувати економічні, соціальні, фіскальні стимули для розвитку аграрної галузі, роль якої в українській економіці стає все більшою.

«Яка б сьогодні ситуація не була, ніша для цієї партії залишається максимально широкою і відкритою. При нормальній організації ця партія парламентського типу має проявити себе на наступних виборах»,- переконаний новий голова АПУ.

«Іншого шляху, ніж приходити у владу на законодавчому рівні, у нас немає»,- сказав Віталій Скоцик, наголосивши, що у новому складі парламенту не буде представництва аграрної галузі та нікому буде просувати сучасні реформи АПК. «Це приведе до того, що ми просто будемо накопичувати свої проблеми. Тому у нас єдиний шлях – рухатися вперед», – сказав він. Голова готовий максимально об’єднати професійні асоціації галузі та інші аграрні партії у просуванні необхідних реформ.

Крім того, Віталій Скоцик повідомив про плани Аграрної партії України готуватися до участі у чергових місцевих виборах та виборах до Верховної Ради. «21 лютого 2015 року, на наступному з’їзді, ми повинні бути готові як бойова одиниця, щоб максимально взяти участь у місцевих виборах. Коли ми пройдемо місцеві вибори, то вже будемо максимально готові до того, щоб брати участь у наступних парламентських виборах»,- сказав Віталій Скоцик.

Під час же поточної виборчої кампанії – 2014 року АПУ обмежиться підтримкою мажоритарних кандидатів, які сповідують партійну програму.

Довідка:

Віталій Скоцик здобув аграрну освіту в Україні та за кордоном на початку 90-х років. У 1996 став кращим іноземним менеджером Великої Британії. Доктор економіки, кандидат сільськогосподарських наук. Перший в Україні доктор наук із стратегічного менеджменту. Віталій Скоцик багато років очолює потужну групу компаній АМАКО, яка працює на ринку аграрної техніки та транспорту. До цього часу був заступником голови Аграрної партії, обіймає посаду заступника Аграрного союзу України.