Комбат ЗСУ з передової Донбасу вказав на проблему, вирішення якої давно лежить у Міноборони (Фото)

Полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко. Фото — Фейсбук
Полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко. Фото — Фейсбук

Командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна», який зараз воює проти російських окупантів на передовій Донбасу, полковник В’ячеслав Власенко («Філін»):

Одним із основних способів збереження життя наших бійців на передовій та цілосності бойової техніки є надійне маскування позицій.
Один з таких маскувальних каркасних комплектів був розроблений небайдужими патріотами України власним коштом з урахуванням всіх вимог сучасної війни.
Був врахований досвід ведення оборонного бою з урахуванням побажань командирів-фронтовиків.
Маскувальний комплект (МККМ) легко та швидко розміщується як на позициях, так і встановлюється безпосередньо на техниці.
Колір підбирається під місцевість, а відсутність прямих кутів дає змогу стати практично непомітними для ворога і особливо для їх засобів БПЛА.
Але виявилось що МККМ настільки непомітний, що його вже другий рік вперто не помічають наші безпосередні начальники там “зверху”.
Саме ті начальники, що регулярно вимагають від нас проведення заходів якісного маскування. Але все це закінчується прив’язанням масксіток на патички або звичайним накидуванням сітки поверх броні.

Перед тим, як щось вимагати, спочатку треба забезпечити!
А про збереження життя нашого солдата треба не тільки красиво говорити, але ще й щось робити!

Джерело – Фейсбук

в4в2в1в3