Агентура СБУ діяла на Євромайдані активно – Москаль

Голова ТСК ВР Геннадій Москаль
Голова ТСК ВР Геннадій Москаль

У час протистоянь на Євромайдані перебувала велика кількість агентури СБУ. Про це на своїй сторінці у Facebook пише голова тимчасової слідчої комісії Верховної ради щодо розслцдування масових убивств на Майдані Геннадій Москаль.

З доповідної записки, яка є в розпорядженні ТСК, чітко видно, що в період протистоянь на Євромайдані знаходилася велика кількість агентури СБУ. За наявною у комісії інформацією, частина з них і далі перебуває на території Майдану, зазначає Геннадій Москаль і далі подає доповідну записку зі збереженням стилістики оригіналу:

“Щодо інформації, отриманої від оперативних джерел регіональних підрозділів, які перебувають на “Євромайдані”.

Всього з 12 січня п.р. отримано понад 60 інформаційних повідомлень від оперативних джерел (12) регіональних органів, які відстежують оперативну ситуацію на “Євромайдані”, з яких 32 мали актуальний характер і доповідалася керівництву Департаменту та Службі безпеки України.

Найбільш активно надавали актуальну інформацію оперативні джерела УСБУ в Харківській, Хмельницькій, Миколаївській, Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській та Дніпропетровській областей.

Потребує активізації робота УСБУ в Львівській та Закарпатській областях, яка мала епізодичний характер.

За вказаний період не надходило інформації від оперативних джерел, котрі перебувають на території “Євромайдану”, з Житомирської, Сумської та Тернопільської областей.

Чернівецька, Рівненська, Полтавська, Кіровоградська, та Черкаська області не забезпечили висвітлення оперативної обстановки на “Євромайдані” внаслідок ненадання наявних оперативних джерел.

Інформація, що надходила від оперативних джерел, була актуальною, висвітлювала ситуацію щодо матеріального забезпечення опозиції, охорони наметового містечка, кадрових переміщень серед активістів “Євромайдану” тощо”, – зазначено в записці.