“Благати вже пізно”, – Генпрокурор назвав головний наслідок корупційного скандалу для оборонної сфери України (Відео)

генпрокурор Юрій Луценко. Фото - Getty Images
Генпрокурор Юрій Луценко. Фото – Getty Images

Внаслідок скандалу, що спалахнув через оприлюднення низки журналістських розслідувань про корупцію в оборонній сфері, підприємства “Укроборонпрому” залишились без запчастин для військової техніки ЗСУ, які отримували з Росії.

Про це заявив на засіданні тимчасової слідчої комісії ВР 13 березня Генеральний прокурор України.

Юрій Луценко пояснив, що через український скандал Росія закрила всі шляхи у схемах постачання запчастин для військової техніки.

У підсумку в Україні зупинилась розробка новітнього українського озброєння, в тому числі ракет.

“Новітні українські ракети середнього радіусу дальності зроблені в тому числі через те, що “Укроборонпром” закупив по подібній схемі частину необхідних виробів… Благати вже пізно, тому що ФСБ минулого тижня перекрила всі, принаймні, поки що нам відомі схеми перевезень”, – сказав Генпрокурор України про головний наслідок корупційного скандалу в оборонній сфері України, наголосивши, що тепер українських оборонпром залишився без унікальних деталей, на розробку яких в СРСР були витрачені десятки років і налагодити їх швидке виробництво в Україні майже неможливо.

Читайте також: «Крали всі», — Порошенко назвав три подальші кроки для подолання корупції в оборонній сфері України (Відео)

Докладніше про засідання парламентської Тимчавої слідчої комісії  – у відео “Вікна новини“, повна версія засідання ТСК – “Громадське