“Нафтогаз” визначив ціну для населення: за річним тарифом газ значно дорожчий, як за місячним

Фіксована помісячна ціна на рік за газ для населення становить 4,73 грн/кубометр, тоді як за поточний місяць – 3,24 грн/кубометр.

“Нафтогаз” пропонує мешканцям України обрати зручний для них тариф на користування газом – відповідні пропозиції “Нафтогаз України” опублікував на своєму сайті.

Як ідеться в повідомленні, із 15 серпня українці можуть обрати тариф “Річний”. Цей тариф передбачає однакові витрати на газ впродовж року. За цим тарифом щомісяця і влітку, і взимку доведеться сплачувати по 4 гривні 73 копійки за кубометр газу.

Цей тариф значно вищий за тариф на серпень – за тарифом “Місячний” у серпні газ для населення України коштує 3 гривні 24 копійки за кубометр з ПДВ та без урахування вартості доставки.

Водночас у “Нафтогазі” наголошують, що за тарифом “Місячний” ціна газу буде іншою “щомісяця, відповідно до ринкових умов”.

Крім цього, НАК пропонує побутовим споживачам три тарифні пакети, за якими ціна визначається індивідуально: “Велика справа” (з рекомендованим місячним обсягом споживання від 100 тисяч кубометрів), “Зручний бізнес” (від 10 до 100 тисяч кубометрів) і “Все включено” (до 10 тисяч кубометрів).

Читайте також: Ціна на газ для населення у серпні зросте

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, із 1 серпня держава більше не регулює ціни на газ. НАК “Нафтогаз України” оприлюднив умови продажу газу для постачання населенню після завершення дії спецобов’язків – компанія пропонує укласти річний контракт на постачання газу зі щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до початку місяця постачання.