«Афганців» знову переслідує міліція

indexАфганців, яких вчора присудили до двох місяців домашнього арешту, сьогодні знову викликали до міліції. Про це повідомляється на офіційній Фейсбук-сторінці «Євромайдан».

За словами доньки одного з затриманих Сергія Чопа, Оксани Шамонової, батько приїхав на Майдан 20 січня до свого сина, активіста Майдану Романа Чопа. Міліція вже двічі приходила к ним додому, у Білій Церкві.

«Оскільки батько є афганцем, то і зупинився у їхній палатці. 29 січня до мами в Білу Церкву приходила міліція, питала де батько і син, і говорили про якісь махінації з карткою. Вчора правоохоронців цікавила «спалена машина», яка нібито зареєстрована по нашій адресі. Міліціонер теж випитув, хто тут живе і чи не знаємо невідомого нам громадянина», – розказала Шамонова.

Нагадаємо, вчора Чопу Сергію Миколайовичу, Кокошки Івану Миколайовичу та ще двом афганцям присудили 2 місяці домашнього арешту за підозрою у вимаганні - стаття 189 Кримінального кодексу.

«Але сьогодні їх знову викликали на 10.00 в Подільский райвідділок. Чому – невідомо. Але це точно не розгляд апеляції. Вони зараз там, на дзвінки батько не відповідає, скидає виклики», - написала Шамонова.