Аеророзвідка ООС проникла на базу російських окупантів Донбасу (Відео)

Станції радіоелектронної боротьби, які Росія постачає своїм окупаційним військам на Донбас, – безсилі перед майстерністю української військової розвідки.

У червні цього року українські розвідники з повітря безперешкодно зняли військову техніку окупантів, яку бойовики вивели в аеропорт окупованого Луганська для репетиції так званого “параду”. Про це повідомив український військовий волонтер Роман Донік, опублікувавши відповідні кадри на своєму каналі в YouTube.

"Це відео для розуміння рівня роботи хлопців... Вони вміють працювати там, де росіяни почувають себе в повній безпеці через роботу засобів РЕБ", - написав Донік про майстерність українських аеророзвідників.

Роман Донік наголосив, що українським бійцям для зйомок військової техніки бойовиків вдалося обійти ворожі станції радіоелектронної боротьби тоді, коли російські окупанти всі ці станції ввімкнули. Український розвідувальний безпілотник непомітно для окупантів обійшов перешкоди і докладно зняв танки та інше важке озброєння ворога.

"Це репетиція "параду" в Луганському аеропорту в червні 2020 року. Всі системи РЕБ задіяні", - показав Донік безпорадність російських окупантів Донбасу перед українською розвідкою.