Аеромобільний батальйон ЗСУ дав відсіч «зеленим чоловічкам» на Херсонщині

20130913153658Українські військовослужбовці зупинили проникнення російський військових не територію Херсонської області з боку Арабатської стрілки. Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомили в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України.

«Сьогодні, 15 березня 2014 року, силами підрозділів Збройних Сил України було зупинено спробу проникнення військовослужбовців збройних сил Російської Федерації на територію Херсонської області з боку “Арабатської стрілки”. Відсіч було здійснено негайно», - йдеться в повідомленні. Також там сказано, що російські військовослужбовці повернулися на попереднє місце знаходження.

Читайте також. Відрізати Крим від газопостачання – така мета десантників РФ у Херсонській області?

За інформацією Міноборони, з метою негайного реагування на провокацію, з української сторони були підняті сили армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, а також сили аеромобільного батальйону.

Нагадаємо, сьогодні близько 13 год 30 хв поблизу селища Стрілкове Генічеського району Херсонської області з гелікоптерів висадився десант із понад 40 піхотинців російських військ.