Аеробус вибухнув у повітрі, а потім упав – версія авіакатастрофи у Франції (Відео)

Ось у такому місці впав літак
Ось у такому місці впав літак

У французьких Альпах, де впав пасажирський авіалайнер зараз працюють 400 рятувальників. Вони не знайшли жодного живого пасажира аеробуса. Про це пише ТАСС.

Розміри найбільшлго уламка A320 не перевищують 1 кв метра, заявила жандармерія. За її даними, зона розкиду уламків не перевищує 10 гектарів. Французьких авіаційні експерти вважають, що ці обставини вказують на те, що літак вибухнув у повітрі, а на великій швидкості врізався в схил гори.

Читайте також. Серед загиблих в авіакатастрофі у Франції українців нема — попередні дані МЗС України (Відео)

Зараз у прилеглих до місця катастрофи населених пунктах, розташованих високо в горах, знаходиться 300-400 французьких рятувальників та експертів. На місці падіння діють лише кілька людей, які були на лебідці спущені з вертольота. Через складний рельєф місцевості вертольоти не можуть

Місце катастрофи літака, зняте звертольота
Місце катастрофи літака, зняте звертольота

здійснювати посадки в цій зоні.

Літак, що розбився сьогодні у Франції, експлуатувався майже 25 років, підтвердила Airbus. Він здійснив 46,7 тис. рейсів і налітав загалом 58,3 тис. годин. На літаку було встановлено двигуни CFM 56-5А1.

Представник компанії-власника лайнера Germanwings заявив, що літак A320 почав різке зниження за вісім хвилин до аварії. Компанія Airbus направляє групу технічних експертів на місце катастрофи A320.

Про те, що лайнер розбився на друзки, свідчдчать і матеріали, які на своїй твіттер-сторінці швейцарський рятувальник Менно Бьорманс, долучений до пошукової операції на місці падіння літака.