Кадри зсередини зруйнованого будинку в Києві: вибух “виривав” квартири блоками (Відео)

Фото – ДСНСУ

Внаслідок вибуху, що прогримів вранці 21 червня в десятиповерхівці Києва на Позняках, зруйновані не тільки квартири з четвертого по восьмий поверх. Ушкоджень зазнали  навіть сходи у під’їзді.

Про це свідчать кадри зсередини будинку, які опублікував сайт ДСНСУ.

Як видно на відео, залізні перила сходових маршів погнуті ударною хвилею вибуху.

На інших кадрах рятувальників видно, що вибух у панельній десятиповерхівці “виривав” квартири блоками. Після забраних уламків конструкцій тепер частина дверей у зруйнованих квартирах веде не у сусідні кімнати, а в провалля від вибуху.

Мешканці постраждалого від вибуху будинку на вулиці Крушельницької у Києві зняли відео зсередини своїх квартир, коли рятувальники дозволили їм забрати найнеобхідніше зі своїх помешкань. Як видно на цих кадрах, сусідні зі зруйнованими вибухом квартири також значно постраждали.

На кадрах, які зняв мешканець будинку у перші хвилини після вибуху, видно, як від його квартири залишилась лише половина.

"Пів дому немає", - констатує потерпілий.

ТСН у своєму сьогоднішньомгу відео показала інші кадри зсередини будівлі - підпорки, які рятувальники від учора встановили у вцілілих квартирах, що уберегти конструкції багатоповерхівки від подальшого обвалу.

Читайте також: Вибух у житловій багатоповерхівці Києва: все, що наразі відомо (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", з повідомленням ДСНУ, внаслідок вибуху 21 червня в будинку у Дарницькому районі столиці загинуло, станом на ранок 22 червня, 3 людини, 5 травмовані. Трьох людей ще шукають під завалами. Поліція роглядає вибух газу в десятиповерхівці як версію причини вибуху.