Адміністрація президента працює на рівні XIX століття – Екс-гендиректор “Microsoft Україна”

11Новопризначений заступник голови Адміністрації президента України (АПУ) Дмитро Шимків заявив, що АПУ зараз працює на рівні установи XIX століття. Про це Шимків заявив в ефірі “Громадського радіо” 10 липня, передає прес-служба президента України.

Так, говорячи про нинішню організації роботи в АПУ, Шимків порівняв її з роботою установи позаминулого століття, де “досі носять папери”.

За його словами, він отримав від президента України Петра Порошенка завдання змінити систему як в АПУ, так і в державних установах загалом.

“Петро Олексійович попросив розпочати реорганізацію – кадрова політика службовців, інформаційне забезпечення, електронний уряд”, – зазначив Шимків.

За його словами, АПУ сьогодні є тим органом державної влади, "де вже можна робити реформи".

Шимків підкреслив, що президент очікує від нього пропозицій щодо впровадження нових, інноваційних методів організації роботи держустанов для підвищення ефективності їхньої роботи та налагодження більш тісної взаємодії з громадянським суспільством.

Нагадаємо, 9 липня Порошенко призначив Дмитра Шимківа заступником голови Адміністрації президента України. До цього Шимків обіймав посаду генерального директора "Майкрософт Україна".

Дмитро Шимків народився 1975 року. У 1997 р. з відзнакою закінчив університет "Львівська політехніка", отримавши диплом у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій і телекомунікацій. Під час навчання ініціював створення однієї з перших університетських комп'ютерних мереж в Україні - PolyNet.

У 1998 р. Дмитро Шимків переїхав до Копенгагена, де працював у компанії "ALTA Copenhagen". Після повернення в Україну в 2000 р. заснував компанію "Alfa Team", яку через 2 роки продав данській корпорації "ALTA A/S". Після реорганізації "Alfa Team" була перетворена на "ALTA Eastern Europe", а Дмитро Шимків очолив R&D-відділ "ALTA A/S", керуючи командою розробників у Данії, Україні і США.

У 2007 р. Шимків обійняв посаду директора з продажів у корпоративному сегменті компанії "Microsoft Україна", а в 2009 р. був призначений генеральним директором представництва.

Дмитро Шимків є членом "Young Presidents 'Organization" (YPO), членом правління "ACC Ukraine", входить до Ради "AIESEC" в Україні, в правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. За версією "Інвестгазети" у 2013 р. посів 10-те місце в рейтингу "100 найкращих топ-менеджерів України".