“Адекватно”, – у Генштабі розповіли, як будуть реагувати на наступ бойовиків

Генштаб ЗСУ має план адекватного реагування у відповідь на можливе наступ бойовиків. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив начальник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

“Безумовно, ту інформацію (про настання, – ред.), якою володіє наша розвідка має і Генштаб. Маючи таку інформацію, ми приймаємо всі необхідні заходи, щоб бути ефективними в нашому протистоянні з ворогом. Статистика свідчить, що напередодні зустрічі в Мінському форматі, бойовики збільшили кількість обстрілів територій, що перебувають під нашим контролем. Вогонь вони вели не тільки по нашим опорним пунктам, а і по тих населених пунктах, які знаходяться під контролем сил АТО. У дні зустрічей у Мінську кількість обстрілів зменшилася, але за інформацією від нашої розвідки, вона підтверджується, і ми маємо плани адекватного реагування. Ми готові протидіяти будь-яким агресивним діям нашого супротивника”, – заявив Селезньов.

Читайте також: Бойовики на Донбасі зібрались іти в наступ — українська розвідка назвала дату і напрямки (Відео)

“Ми залишаємо за собою право адекватного реагування на будь-які агресивні прояви з боку бойовиків, аж до залучення відповідних сил і засобів”, – додав він.