Аби зацікавити безробітних, приїхав із презентацією директор підприємства

монПрезентацію державного підприємства «Монастириське» провів для безробітних Монастириський районний центр зайнятості (РЦЗ).

Читайте також. Роботу здатен знайти лише той, хто конкретно визначив мету, – думка фахівця

– Наше сільськогосподарське підприємство – одне із небагатьох, яке успішно працює на теренах Монастирищини, – каже його директор Володимир Слободян. – Його створили ще у 1997 році, заснували на державній власності. Підпорядковане господарство Міністерству аграрної політики України.

Основною метою діяльності «Монастириського» є збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення її якості, забезпечення національної фармацевтичної промисловості лікарською сировиною.

Читайте також. Тернопілля: учнів навчали уникати типових помилок при виборі фаху

– Протягом 2013 року ДП «Монастириське» подало в райцентр зайнятості 60 вакансій, рівень укомплектування яких становить 98%, – розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Оксана Андрусів. – У громадських та інших роботах тимчасового характеру минулоріч на підприємстві взяли участь 15 безробітних.

Учасники презентації поспілкувалися з представником роботодавця, дізналися про перспективи працевлаштування, ознайомилися з потребою підприємства у працівниках, вимогами до них, умовами праці та рівнем її оплати.