Аби загасити пожежу у Кременці, довелося вилити більше 50 000 л води (Фото)

оснУ Тернопільській області згоріли 7000 тюків соломи. Причину виникнення пожежі та розмір матеріальних збитків фахівці ще встановлюють.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. На місці події працювала оперативна група Управління.

Читайте також. На Тернопіллі горять дерева, будівлі, суха трава

Так, 21 березня о 12:12 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) Управління у Кременеці надійшло повідомлення про горіння сухої трави поблизу шести копиць соломи в тюках. Зі слів очевидця, який повідомив про пожежу: горіння виникло орієнтовно о 12 год. на сухій траві поблизу двох копиць соломи.

Після прибуття чергового караулу на місце виклику, вогнеборці в складі газодимозахисної ланки взялися до гасіння пожежі. Однак через те, що тюки з соломою були розкидані між копицями, полум’я дуже швидко розповсюджувалося і перекинулося на інші копиці.

Читайте також. У Тернополі мало не вчаділи молоді батьки разом із немовлям

За рішенням керівника гасіння пожежі, на допомогу направили друге відділення 5-ї ДПРЧ Управління. Незважаючи на сильний вітер і задимленість, уже о 14:02 пожежа була локалізована.

Під чітким керівництвом начальника Кременецького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковника служби цивільного захисту Георгія Галькевича 9 вогнеборців о 18:10 ліквідували горіння тюків соломи загальною кількістю близько 7000 шт. До речі, для гасіння пожежі використали більше 50 000 літрів води.

Читайте також. На Тернопіллі — п’ять пожеж, причини яких — невідомі

Загалом пожежники залучили 2 одиниці спеціальної пожежної техніки 5-ї ДПРЧ Управління та одну одиницю допоміжної техніки (трактор з бочкою ємкістю 10000 л). Знадобилася і мотопомпа «ROBIN», яку для допомоги надало одне з фермерських господарств краю.

Софія Левицька