Аби прискорити зустріч у Мінську, в АПУ хочуть залучити до переговорів Путіна

Фото - zn.ua
Фото – zn.ua

Переговори в мінському форматі повинні відбутися в максимально стислі терміни. Про це під час брифінгу заявив заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий.

“Ми вітаємо те, що Хайді Тальявіні залишилась в цій групі, ОБСЄ представлено. Саме сталість переговорних процесів дає підстави очікувати результатів. Ця зустріч тристоронньої контактної групи повинна мати конкретні результати, вона повинна бути підготовлена, ми зацікавлені в тому, щоб вона пройшла в максимально стислі терміни. При цьому очевидно, що Україна не відкидає ніяких форматів, які ведуть до вирішення питання”, – зазначив заступник глави АП.

Конкретна дата такої тристоронньої зустрічі у Мінську і досі не погоджена, однак, каже Чалий, переговорили щодо її погодження активізують

"Таке засідання тристоронньої контактної групи буде дуже важливим. Я думаю, що у найближчі дні можуть бути додаткові міжнародні переговори, в тому числі з президентом Російської Федерації, для того, щоб Росія була більш активною у цьому процесі", - сказав заступник глави АП.