Аби не сталося біди: дитячі оздоровчі табори Тернопілля перевіряють рятувальники (Фото)

осн22Аби створити безпечні умови для перебування дітей у таборах Тернопілля, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області провело планові та позапланові перевірки.

Читайте також. За кошти з бюджету Тернопілля планують оздоровити 50-100 дітей із проблемних регіонів (Відео)

Особливу увагу звертали на стан забезпечення приміщень, де діти будуть перебувати під час відпочинку та оздоровлення, первинними засобами пожежегасіння, системами автоматичної пожежної сигналізації і оповіщення у разі виникнення пожежі, утримання в належному стані електрогосподарства, шляхів евакуації, протипожежного водопостачання. Важливим також є наявність знаків пожежної безпеки, схем планування приміщень, планів евакуації тощо, відсутність яких значно ускладнюватиме евакуацію дітей у разі необхідності.

Про це повідомили в Управлінні  Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. “Веселі канікули з Богом”: для дітей Тернопілля влаштують 25 безкоштовних таборів (Фото)

Також під час відпрацювання таборів працівники ДСНС на практиці відпрацьовують дії пожежно-рятувальних підрозділ під час гасіння пожеж і проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей у літній період.

При перевірці відпочинково-оздоровчих об’єктів рятувальники додатково проводять інструктажі обслуговуючого персоналу з питань дотримання вимог пожежної безпеки та надають усі необхідні роз’яснення й методичну допомогу, а також нагадують про важливість вміння користування первинними засобами пожежегасіння, адже звичайний вогнегасник допоможе ліквідувати пожежу вже на початкових стадіях.

Читайте також. Десять оздоровчих закладів для школярів на Тернопіллі вже працюють (Відео)

Не залишаються поза увагою й діти – їх теж навчають правилам безпеки життєдіяльності й ознайомлюють з основами пожежної безпеки. Керівники таборів вживають заходів щодо приведення підпорядкованих об’єктів до належного протипожежного стану та, як свідчить практика, їх дії часто є недостатніми, тому практично в кожному закладі під час під час інспектувань виявляються недоліки.