НАБУ закрило справу проти Порошенка про $100 млрд і Байдена – адвокат (Відео)

Національне антикорупційне бюро України закрило одну зі справ проти Петра Порошенка. Вона стосувалася нібито розкрадання за часів президентства Обами сотні мільярдів доларів США, до якого начебто були причетні Петро Порошенко, Джо Байден та інші американські посадовці.

Як повідомляє 5 канал, про закриття НАБУ цієї справи щодо Порошенка заявили сьогодні на брифінгу адвокати п’ятого президента України Ігор Головань та Ілля Новіков.

Вони нагадали, що справу НАБУ відкрило за рішенням Печерського райсуду Києва за позовом Ріната Кузьміна в грудні 2019 року. У цьому позові Кузьмін спирався на допис адвоката Трампа в соцмережі про начебто розкрадання за часів президентства Обами $100 млрд, до чого нібито причетні Байден і Порошенко.

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань наголосив на абсурдності самої суті позову Кузьміна та рішення суду зобов'язати НАБУ відкрити кримінальне провадження.

"Ця історія - яскравий приклад того, як фабрикуються агентами впливу Росії як держави-агресора ці провокаційні заяви та розслідування", - сказав Ігор Головань.

Більше подробиць - у відео 5 каналу і повній версії брифінгу.