Медведчук привіз із полону на Донбасі полонених, до яких мають запитання українські правоохоронці (Відео)

Медведчук і звільн 4Віктор Медведчук, який 29 червня привіз із Мінська чотирьох українських полонених, заявив, що забрав тих, кого віддали бойовики “ДНР-ЛНР”, і фактів біографій цих полонених українців не знає.

Сам Віктор Медведчук визнав, що на прямі переговори з очільниками самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” ніхто з української влади його не уповноважував, це його ініціатива, а займатись переговорами щодо звільнення українських полонених він має намір і далі.

Президент України засудив такі дії Медведчука, заявивши, що звільненням Медведчук займається перед виборами.

Літак Медведчука з Мінська в аеропорту Києва зустрічали українські правоохоронці.

Читайте також: Медведчук зустрівся з ватажками «ДНР» і «ЛНР» та анонсував звільнення чотирьох українських полонених. Прізвища відомі

В СБУ заявили, що один зі звільнених Медведчуком полонених – підозрюваний у дезертирстві і перебуває в розшуку. Його, давши зустрітись із родичами після прибуття з ополону на окупованому Донбасі до Києва, СБУ відразу ж затримала і передала військові прокуратурі, опублікувавши відео затримання.

У 53-ій бригаді ЗСУ спростували поширювану в ЗМІ неправдиву інформацію про те, один із полонених, яких повернув на підконтрольбну Україні територію – водій вантажівки, який місяць тому завіз в полон бойовиків сімох українських військових. За даними бригади ЗСУ, цей боєць – дійсно військовий бригади, але не водій.

ф1ф2

Всі подробиці – у сюжеті ТСН і відео СБУ.