Або бунт, або голод – “глава ДНР” дав мешканцям окупованого Донбасу вибір (Документ)

ф7Так званий глава “ДНР” підписав “указ”, що може спричинити або небачений досі на окупованому Донбасі соціальний бунт, або голод.

Довівши до повного занепаду промисловість, “глава ДНР” взявся за аграріїв.

Олександр Захарченко оголосив “державною власністю” самопроголошеної “ДНР” не тільки землю, яку через бойові дії покинули обробляти фермери і аграрні підприємства, а й вирощений на ній врожай.

Як ідеться в підписаному “главою “ДНР” і офіційно” опублікованому на сайті “ДНР” так званому “указі” Захарченка, все, що мешканці окупованого Донбасу виростили на таких покинутих землях, вони мають просто віддати так званій “ДНР”, або ж купити за “ринковою” ціною.

ф1

У підписаному Захарченком “указі” прямо йдеться про вилучення всього врожаю – від картоплі до ягід. Вилучати врожай має так зване “міністерство доходів і зборів ДНР”.

ф3

Те, що в так званій “ДНР” величезна кількість покинутої аграріями через війну землі, підтвердив на своїй сторінці в мережі колишній “народний губернатор Донеччини” сепаратист Павло Губарєв.

ф2

Якщо покинуту землю мешканці окупованих територій обробляли, аби на зібраному врожаї вижити, то виїмка вирощеного може призвести або до соціального бунту, або до голоду (більшовики під час “продразверстки” в РФ і не тільки хоча б якісь гроші платили за відібраний врожай).

Примітно, що підписаний Захарченком “указ”, датований 1 червня цього року і з цієї ж дати вступив в силу на окупованих “ДНР” територіях. Опублікували його бойовики тільки зараз – вони традиційно оприлюднюють “нормативні документи” зі значним запізненням.

Наразі про силове вилучення врожаю на окупованих “ДНР” територіях відомостей не було.