Заяву Андрія Богдана взялося розслідувати Національне антикорупційне бюро

ф2Перевірку в рамках відкритого кримінального провадження у НАБУ почали після відповідної заяви, поданої Віталієм Кличком.

Як повідомляє у Фейсбук НАБУ, Антикорупційне бюро за зверненням Віталія Кличка почало розслідування за статтею ККУ “щодо можливого вчинення кримінального корупційного правопорушення”.

Міський голова Києва звернувся до НАБУ, щоб слідчі перевірили заяву глави Офісу Президента України щодо пропозиції хабара – Андрій Богдан заявляв про пропозицію хабара за те, щоб Кличко залишився на посаді глави міської адміністрації Києва.

У НАБУ також нагадали про призумпцію невинуватості, допоки немає рішення суду.

“Детективи НАБУ розпочали розслідування за фактами, викладеними в заяві мера Віталія Кличка щодо можливого вчинення кримінального корупційного правопорушення, підслідного НАБУ. Попередня правова кваліфікація ч.1 ст.369 КК України (“Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”)”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Богдан пояснив, чому Кличко має піти з посади: «Інформацію буде передано в правоохоронні органи» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 30 липня на брифінгу голова Офісу Президента України Андрій Богдан заявив, що до нього уже підходили з пропозицією залишити міського голову Києва на посаді голови Київської міськадміністрації в обмін на $20 мільйонів.

Віталій Кличко такій заяві Богдана обурився, назвавши її брехливою, і звернувся в НАБУ.

Читайте також: Кличко відповів на звинувачення Богдана: «Не ганьбіться подібними «інформаційними виступами»