Сина високопосадовця-зрадника України знайшли мертвим – підозрюють самогубство (Фото)

Євген Аліпов, якого знайшли застреленим
Євген Аліпов, якого знайшли застреленим

Сина екс-міністра ЖКГ в уряді Азарова Олександра Аліпова, який перейшов на бік російських окупантів Донбасу, знайшли мертвим.

Про смерть сина Олександра Аліпова – Євгена – стало відомо зараз, хоча сталося це на початку травня.

Про обставини загибелі Євгена Аліпова наразі відомо вкрай мало: лише те, що його знайшли зі смертельним вогнепальним пораненням в голову. Підозрюють самогубство,  повідомив український журналіст Денис Казанський.

Застреленим Євгена Антіпова, пише Gorlovka.ua, знайшли 4 травня.

Першим публічно про загибель Євгена Аліпова повідомив так званий “мер” окупованої Горлівки Іван Приходько, який 6 травня у мережі висловив співчуття батьку – Олександру Аліпову.

ф2

Український блогер Денис Казанський на своїй сторінці у Фейсбук уточнив, що підозрюють самогубство як причину смерті Євгена Аліпова.

За даними Казанського, Євген Аліпов наклав на себе руки в своїй київській квартирі, а оскільки поховали його на окупованому Донбасі, то спершу була помилкова інформація, що застрелили Аліпова на окупованій “ДНР” території.

Про самого Євгена Аліпова відомо небагато: лише те, що до приходу “руского міра” він керував  на Донбасі великим оптовим ринком “Господар”, який відразу після окупації Донбасу опинився в зоні бойових дій і нині пеертворився на руїну. Чим займався Євген Аліпов після 2014 року – невідомо.

Про його батька-зрадника України відомо значно більше.

Читайте також: Урядовці часів Януковича роблять «кар’єру» в «ДНР»

Першим заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України в уряді Азарова Олександр Аліпов був у 2010-11 роках при Президентові Віктору Януковичу. Першим заступником міського голови Горлівки, почесним громадянином якої він є, Аліпов був призначений ще до “ДНР”. Залишивись на посаді після окупації Донбасу, пережив чотирьох так званих призначених терористами “глав адміністарцій” окупованого міста. Коли восени 2015 року очільником Горлівки став племінник дружини Януковича Роман Храменков з поганялом «Хромой», Аліпов пішов на ще більше «підвищення» у терористів – в центральний апарат так званої влади “ДНР”. Український журналіст Микита Синіцин писав тоді, що Олександ Аліпов має стати «заступником міністра ЖКГ» в так званій «ДНР».

Читайте також: Бойовики «ДНР» шоковані кількістю членів Партії регіонів у своїй «владі» (Фото)

Наразі ж відомо, що зараз Олександр Аліпов перебуває на “посаді” виконувача обов’язків “керівника республіканської служби з тарифів ДНР”.

ф3