Поліція стверджує, що контролює самоізоляцію тисячі мешканців Тернопільщини, які повернулись з-за кордону (Відео)

поліція-напис на капоті і рукав патрульного абстрактноПоліція Тернопільщини виявила порушника, який після повернення з-за кордону замість самоізоляції розгулював населеним пунктом без маски.

Тисяча мешканців Тернопільщини, що повернулись останнім часом з-за кордону, підписали зобов’язання перебувати в самоізоляції. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Там заявляють, що правоохоронці мають дані всіх цих громадян і регулярно перевіряють дотримання ними умов самоізоляції, телефонуючи на домашній телефон, спілкуючись скайпом, з’ясовуючи обставини у сусідів.

Так, у Козівському районі поліція виявила одного порушника: замість бути на самоізоляції вдома, відповідно до підписаних зобов’язань, чоловік розгулював населеним пунктом, при тому – без маски. На порушника правоохоронці склали адмінпротокол.

Читайте також: Хворі у семи районах: на Тернопільщині зросла кількість випадків коронавірусу (Мапа)

У поліції нагадали, що штраф за таке порушення складає мінімум 17 тисяч гривень і закликали мешканців Тернопільщини дотримуватись карантину і умов самоізоляції через загрозу коронавірусу.

Читайте також: Друга смерть від коронавірусу на Тернопільщині: ні з ким з-за кордону померла не контактувала

Всі подробиці – у відео поліції Тернопільщини.