На сайті Президента України стрімко набирає голоси петиція про перенесення офісу Зеленського на Донбас

Зеленський підписує документЕлектронна петиція пропонує перенести Офіс Президента України з Києва у Золоте на Луганщині, де заплановане розведення військ.

Як ідеться на сайті Президента України, цю петицію зареєстрував 7 жовтня Ігор Гончаренко.

У тексті петиції є застереження від автора, що перенесення Офісу Глави держави в Золоте має відбутись до моменту розведення сторін конфлікту на цій ділянці фронту.

За 8 жовтня петиція стрімко набирає кількість голосів: за дві години кількість підписантів зросла фактично вдвічі і вже сягає трьох тисяч.

Нагадаємо, для того, щоб електронну петицію розглянув Президент України, траба, щоб її підтримали не менше, як 25 тисяч громадян України.

Збір підписів під цією петицією, зазначено на сайті Президента України, триватиме ще 92 дні.

Читайте також: В ОБСЄ назвали дату початку розведення сил у двох точках лінії розмежування на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», після перемоги у Президентських виборах Володимир Зеленський хотів перенести офіс Президента України з будівлі на Банковій, та невдовзі від цієї ідеї відмовився.

Читайте також: Так звана формула Штайнмаєра: за яких умов вона діятиме. Повна версія брифінгу Президента України (Відео)

Під час прес-конференції після погодження 1 жовтня у Мінську представником України “формули Штайнмаєра” і нового розведення з 7 жовтня військ на Донбасі у Золотому і Петрівському Володимир Зеленський заявив, що особисто гарантує місцевим мешканцям безпеку після розведення сил на цих ділянках фронту на Донбасі.

Читайте також: Розведення військ на двох ділянках фронту Донбасу сьогодні не почнеться — Пристайко пояснив причину (Відео)

Розведення військ 7 жовтня зірвали обстрілами бойовики. Тепер на двох ділянках фронту сторони чекають відсутності бойових дій впродовж тижня, щоб таки почати розведення військ у Петрівському і Золотому.

Читайте також: Ні кроку назад: візит представників Генштабу ЗСУ до Золотого розставив «крапки над «і» у розведенні сил (Відео)

ф1