На окупованому Донбасі спалахнув “голодний бунт” – шахтарі не злякались бойовиків “МГБ” і поставили ультиматум керівництву

ф3Російські окупанти продовжують розграбовувати привласнене при окупації Донбасу українське майно і експлуатувати та залякувати місцевих мешканців. Однак відчувши на собі за 5 років реалії “руского міра”, мешканці окупованого Донбасу повстають проти російських окупантів.

Так, на привласненій російськими окупантами шахті “Ясиновська-глибока” об’єднання “Макіїввугілля” спалахнув протест через заборговану окупаційною владою “ДНР” зарплатню. Про це повідомив у мережі з посиланням на допис гірника шахти користувач Jose_Pinoche.

Читайте також: До чого за один рік довели економіку Донбасу терористичні «ДНР» та «ЛНР» (Інфографіка)

За повідомленням шахтаря, на страйк гірники шахти “Ясиновська-глибока” зважились через заборгованість із виплати заробітної плати.

Щоб придушити протест, директор шахти викликав на підприємство бойовиків так званого "МГБ ДНР".

"Ті, користуючись своїм становищем, почали залякувати роботяг 15-річними термінами ув'язнення за начебто саботаж. Робітники ж виставили свої умови: якщо до 27-го січня не будуть виплачені гроші, то вони звільняються".

За повідомленням проукраїнського блогера з окупованого "ДНР" Донбасу, після такого ультиматуму гірників директор шахти відразу ж знайшов гроші на заробітну плату працівникам.

Читайте також: Бойовики «ДНР» зібрались порізати на метал ще кілька шахт? (Фото)

Залякування за допомогою так званого "МГБ" - звична практика бойовиків на окупованому Донбасі, однак шахтарі все активніше виходять на протест і прямо пишуть у мережі про свавілля окупаційної влади "ДНР".

Читайте також: На окупованому Донбасі сьогодні влаштовують акцію протесту проти дій російських окупантів

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», восени 2015 року гірники повідомляли, що російські окупанти мають намір залишити працювати лише три з семии шахт «Макіїввугілля», а решту порізати на метал і закрити.

Зарплатню ж гірникам російські окупанти Донбасу боргують постійно за кілька місяців.

Читайте також: Мешканець Донецька про ситуацію на окупованому Донбасі: «Надії немає, виїжджають всі»

ф1ф2