“Я намагався їм пояснити”, – Безсмертний сказав, за що його звільнив Зеленський. Повна версія коментаря (Відео)

ф2Причина виведення Президентом України Романа Безсмертного зі складу представників України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі полягає у публічній позиції Безсмертного.

Про це сам Роман Безсмертний заявив у коментарі журналістам після оприлюднення відповідного Указу Президента України від 13 серпня.

Читайте також: Безсмертний Україну на переговорах у Мінську більше не представляє — Указ Зеленського (Документ)

Безсмертний впевнений, що причною Указу про увільнення його від обов’язків представника України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи стала його публічна заява про те, що Україна мала значно жорсткіше відреагувати на грубе порушення російськими окупантами мінських домовленостей про “хлібне перемир’я” і загибель 6 серпня через обстріл бойовиками чотирьох українських військових на передовій Донбасу під Павлополем.

"У мене таке враження, що біля Президента нема жодної людини, яка здатна подивитися, що могло трапитися 6-го числа. Я намагався їм пояснити", - заявив Безсмертний, зазначивши, що його в Офісі Президента не послухали, тому свою позицію він озвучив публічно.

Читайте також: Безсмертний вказав на глобальні помилки України у реакції на дії Кремля на Донбасі: «Не діяти в такій ситуації не можна» (Відео)

При цьому Безсмертний зазначив, що ані при призначенні його представником України у політичній підгрупі ТКГ, ані при звільненні про позицію щодо мінського процесу його ніхто не питаав.

"Коли б мене запитали, я б сказав робіть перше, друге, третє. Президент би сказав "Ні, мені ця позиція не підходить, я не буду тебе призначати. Мене ніхто не запитав, а між тим позиція такою і була", - сказав Безсмертний.

Повна версія коментаря Романа Безсмертного - у відео 5 каналу.