За “усуненням” Захарченка стоїть Пушилін: СБУ опубліковала запис, як бойовики планували “переворот” у “ДНР” (Аудіо)

На фото зліва Пушилін, крайній справа - Лаврентьєв
На фото зліва Пушилін, крайній справа – Лаврентьєв

Як усунути Олександра Захарченка без “виборів”, помічник нинішнього “виконувача обов’язків глави ДНР” обговорював на турецькому курорті в червні цього року.

Запис найпоказовіших і цікавіших частини майже чотиригодинної розмови бойовиків опублікувала СБУ.

Ці сенсаційні записи про планування бойовиками в терористичній ДНР” так званого “державного перевороту” доводять: за ліквідацією Олександра Захарченка стоїть Денис Пушилін.

“Співробітники Служби безпеки отримали аудіозапис із доказами підготовки примусового усунення з посади «глави ДНР» Олександра Захарченка так званим головою «Народного Совета ДНР» Денісом Пушиліним.

Розмова між офіційним помічником Пушиліна Олександром Лаврентьєвим та двома невідомими відбулася 12 червня о 16:50 у ресторані «Yuvam» у турецькому місті Анталія. Аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним «державного перевороту» в псевдореспубліці. Під час обговорення планів на «нейтральній території» Лаврентьєв акцентує увагу співрозмовників на необхідності заміни до вересня поточного року діючого «глави ДНР» без проведення виборів. За його словами, з появою нового в.о. «глави республіки» «проблема Захарченка» буде остаточно вирішена", - йдеться в повідомленні СБУ.

Читайте також: Війна за владу в ОРДЛО: чому Кремль хоче впихнути недореспубліки назад до складу України ще до проведення виборів в Україні (Відео, фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 31 серпня цього року Олександр Захарченко загинув внаслідок вибуху, що пролунав в центрі окупованого Донецька" в кафе "Сєпар". Невдовзі так званим виконувачем обов'язків "глави ДНР" став Денис Пушилін.

Читайте також: Перший претендент на місце «глави ДНР» подав документи для участі у «виборах» (Фото)

Тепер Пушилін зареєстрований в так званій "ЦВК" як учасник "виборчої кампанії" - на 11 листопада бойовики призначили "вибори глави ДНР", про які до смерті Захарченка мовчали.

Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)