“За грудень люди яку платіжку отримають?” – як Зеленський вирішує питання зниження тарифів (Відео)

Фото - скріншот з відео
Фото – скріншот з відео

Після зниження цін на газ в Україні тариф на централізоване опалення також має бути знижений, причому вже цієї зими.

На цьому в ході наради з представниками Кабміну на чолі з прем’єр-міністром і главою Офісу президента наполягав Володимир Зеленський. Відео з наради опублікувавОфіс президента.

“За грудень люди яку платіжку отримають?” – запитував в Олексія Гончарука Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр пояснив Президенту, що мешканці міст України цієї зими за опалення платитимуть стільки ж, як і торік, а сума в платіжках за грудень буде точно не вищою, як рік тому.

“Так вона не знизилась. Що нам з того, що вона не виросла”, – наголосив на необхідності зниження тарифів Президент.

Глава Уряду підтвердив, що скільки ціни на газ в Україні за останні пів року значно знизились, то й тариф на централізовану подачу тепла мав би знизитись, бо майже 80% складової цього тарифу – ціна на газ. Однак цього не сталося, бо знижувати тарифи на тепло до кінця цього опалювального сезону не дозволяють два чинні закони. Тому Олексій Гончарук запропонував Володимиру Зеленському внести у ВР як невідкладний короткий законопроект, що дозволив би знизити тариф на централізовану подачу тепла вже цієї зими.

Читайте також: Україна знову купуватиме газ у Росії? Український міністр назвав умову (Відео)

В ході наради з’ясувалось, що наразі це тільки ідея, яку ще слід погодити з профільним ивідомствами і з’ясувати, чи справді новий закон дозволить знизити тарифи на опалення на 10-15 % вже за грудень цього року.

Всі подробиці – у відео Офісу президента