На Донбасі неадекватний інспектор ДАІ зброєю розбив вікно в зупиненій ним автівці (Відео)

1356695535Співробітника ДАІ, який вибив скло в автомобілі жінки, звільнено з органів внутрішніх справ.

Рішення про звільнення було прийнято керівництвом ГУМВС України в Донецькій області за результатами службової перевірки. Стосовно звільненого прокуратурою Донецької області відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень.

– Проведене об’єктивне службове розслідування. За його результатами за грубе порушення конституційних прав людини співробітник звільнений з органів внутрішніх справ дисциплінарним наказом від сьогоднішнього числа, – повідомив заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Віктор Нечитайло.

Прокуратурою Донецької області відкрито кримінальне провадження за ст.365 «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Попередньо до міліції надійшла заява від мешканки Краматорська, 1979 року народження, про те, що в Артемівську співробітник ДАІ розбив скло в її автомобілі. За цим повідомленням було розпочато службову перевірку. Міліціонер був відсторонений від виконання службових обов’язків.