90% киян вимагають зачистити Майдан – КМДА

1Станом на 15:00 до Контактного центру міста Києва 15-51 надійшло 210 телефонних дзвінків стосовно подій, які зранку відбувалися на Майдані Незалежності. З них 89% – це дзвінки киян, які підтримують дії комунальників щодо наведення порядку в центрі столиці та вимагають якнайскорішого відновлення руху Хрещатиком. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

“З Подільського та Шевченківського району надійшли звернення з проханням прибрати сміття, залишки шин, наметів, які призводять до антисанітарії. Заявники з Дніпровського району терміново вимагають розігнати підозрілих осіб і очистити Хрещатик для автомобільного руху. Жителі Святошинського району обурені присутністю на Майдані осіб, які дискредитують Майдан, палять шини і кидають гранати. У своїх зверненнях вони вимагають відправити цих осіб у зону проведення антитерористичної операції”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією КМДА, кияни, які проживають у Печерському районі, звертаються з вимогою термінового очищення Майдану від осіб, які мають зброю, поводяться неадекватно та створюють небезпеку для життя і здоров’я киян.

Нагадаємо, на Майдані у Києві сьогодні відбулась чергова хвиля протистоянь. Комунальники намагались навести лад і прибрати барикади, а активісти - відстоювали свої позиції.