9 травня у Тернополі: церковні дзвони, Старий парк і панахида на цвинтарі

3Сьогодні, 9 травня, в усіх храмах міста та області відбудуться заупокійні богослужіння за жертвами тоталітарних режимів і Другої світової війни.

Читайте також. Урочистості у Старому парку – без прапорів і гучних промов (Фото, Відео)

О 10 год. представники влади та громадськості покладуть квіти до Пагорба Слави, що у Старому парку. Участь у заході візьмуть міський голова Сергій Надал, представники Самооборони Майдану, Автомайдану, ветерани-афганці, члени інших організацій. Відтак о 12 год. у церквах битимуть поминальні дзвони, повідомив сайт ОДА.

Сьогодні ж на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі священнослужителі відправлять панахиду біля могил жертв репресій і Другої світової війни. Участь у спільній відправі візьмуть представники влади міста та області. Початок заходу – о 12 год.

Читайте також. Безпрецедентні заходи безпеки: 8 та 9 травня у Тернополі – Дні жалоби (Відео)

До слова, голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк напередодні запевнив, що влада всіляко допомагатиме ветеранам і підтримуватиме їх.

– Кожного року напередодні вшанування пам’яті жертв Другої світової війни ми зустрічаємося з представниками ветеранських організацій, – сказав очільник області. – Ми розглядаємо їхні звернення і надаємо допомогу. Крім того, будемо приділяти більше уваги місцям, які нагадують про ці історичні події.