У Тернополі керівники митниці, прокуратури та міліції отримали на горіхи (Фото, Відео)

IMG_3688-nАктивні люди різного віку, яким не байдужа доля Тернополя й області, 27 лютого зустрілися з представниками влади у приміщенні готелю “Тернопіль”.

Мета даної зустрічі, як зазначили організатори заходу, – вислухати кожного учасника дискусії та дати зрозуміти, в якому напрямку далі слід рухатися місцевій владі. Підприємці, пенсіонери, просто активні городяни підняли питання люстрації в органах влади і вимагали усунення з керівних посад теперішніх керівників митниці, прокуратури, міліції.

Читайте також. Люстрацію повинні проводити авторитетні люди, а не ті, кого слід люструвати, – заява тернопільських журналістів

Варто згадати, що на дану зустріч запросили представників не усіх ЗМІ Тернополя. Дехто про круглий стіл дізнався мало не випадково. Там не менше, у залі звучали цікаві думки. Так, дехто із тернополян сказав про свою недовіру і  міському голові Сергію Надалу. Більшість присутніх вимагала, щоб головний прокурор Тернополя Віталій Сідоров показав приклад іншим і першим написав заяву на звільнення.

До речі, слова деяких керівників правоохоронних і контролюючих структур у залі викликали сміх.

Читайте також. Представники громади Тернопільщини запропонували свої критерії люстрації

Наталія Карпишин – депутат міської ради від 1-го округу “Кутківці-Пронятин” виступила від імені громади і запропонувала представникам влади зібратися у неділю, 2 березня, на Театральному майдані. Усе - для того, щоб уже тернополяни ухвалювали, хто з керівників залишиться на посаді, а хто напише заяву на звільнення. І на її думку, позиція Майдану має бути вирішальною.

Читайте також. Тернополяни створили ініціативну групу, аби здійснити люстрацію по-своєму (Фото, Відео)

Колишній міліціонер звертається до прокурора Тернополя Віталія Сідорова
Віталій Сідоров відповідав на усі запитання тернополян

 

Перший заступник прокурора Тернопільської області Сергій Банах сказав: "Дуже легко згубити довіру і дуже важко відновити, проте прокуратура зробила як правові, так і моральні висновки і постарається відновити довіру тернополян"
Спілкувався з громадою і голова обласної ради Василь Хомінець
Наталія Карпишин – депутат міської ради від 1-го округу “Кутківці-Пронятин” виступила від імені громади і запропонувала представникам влади зібратися у неділю на Театральному майдані
Прокурор Тернополя Віталій Сідоров робить спробу написати заяву на звільнення