8 травня Верховна Рада проведе спеціальне засідання з нагоди Дня пам’яті та примирення

55737491Народні депутати підтримали проект постанови №2590 “Про внесення змін до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання”. За це рішення проголосували 232 народні депутати.

Відповідно до внесених змін, Верховна Рада України працюватиме у пленарному режимі у травні два тижні поспіль – 13-15 травня і 19-22 травня.

Читайте також. 8 травня в Україні щороку буде Днем пам’яті і примирення — Президент підписав указ

До внесених змін український парламент планував працювати в пленарному режимі з 5 до 8 травня, а потім – з 19 до 22 травня.

Згідно з прийнятими змінами, тиждень 5-8 травня народні депутати України працюватимуть у комітетах, комісіях, фракціях і групах.

Однак 8 травня Верховна Рада проведе засідання у зв'язку з Днем примирення.

"Ми прийняли рішення, що проводимо 8-го травня урочисте засідання", - сказав спікер парламенту Володимир Гройсман.

Читайте також. Скільки днів українці не працюватимуть у травні?

Нагадаємо, 9 квітня Верховна Рада підтримала проект закону № 2539 "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр.". Таким чином, Верховна Рада ухвалила урядові законодавчі ініціативи щодо встановлення в Україні 8 травня Днем пам'яті та примирення на честь всіх жертв Другої світової війни, а також залишити 9 травня Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

112.ua