73% голосів у другому турі президентських виборів Зеленський зараз не набрав би – група “Рейтинг” (Графіка)

Фото – BBC News Ukrainian

Якби президентські вибори в Україні відбувались зараз, то кандидат Володимир Зеленський у другому турі набрав би максимум 66% голосів виборців. 

Про такі результати свого соціологічного опитування, проведеного 30 червня – 3 липня, повідомила соціологічна група “Рейтинг“.

За результатами опитування, якби зараз повторилась ситуація з другим туром президентських виборів в Україні зразка 2019 року, то за кандидата Порошенка зараз проголосували б 35%, а за Зеленського – 65% учасників опитування, які визначились.

За умови конкурування у другому турі президентських виборів Зеленського і Тимошенко за Юлію Тимошенко зараз проголосували б 39% учасників соцопитування, а за Володимира Зеленського - 61%.

Якби ж суперником Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів зараз був Юрій Бойко, то за Бойка віддали свої голоси 34%, а за Зеленського - 66% учасників опитування, які визначились.

За результатами соцопитування групи "Рейтинг", 66% голосів виборців - це найвищий можливий зараз результат Володимира Зеленського у другому турі виборів Президента України.

Нагадаємо, що в 2019 році у другому турі виборців Президента України Петро Порошенко набрав 24,45% голосів виборців, а чинний Президент України Володимир Зеленський - 73,22%.