71 мільйон гривень — стільки запланували на підкуп виборців на Тернопільщині

1Сума, яку запланували на підкуп виборців на президентських виборах представники партії «Батьківщина» на користь свого лідера Юлії Тимошенко тільки в одній області країни — на Тернопіллі, вражає. За словами народного депутата Тараса Юрика, 71 млн грн — орієнтовна сума, яку мали використати на підкуп виборців у Тернопільській області. Про це він сказав на прес-конференції.

71 млн грн це – понад 2,5 млн доларів США. Сума космічна. Кошти чітко розподілили залежно від того, хто й яку роботу мав виконувати.

Так, секторальним належало по 700 грн за одного представника в дільничній комісії, представникам дільничних комісій — 1,5 тис. грн – 2 тис. грн – 3 тис. грн залежно від величини дільниці. Десятники мали отримати по 500 грн щомісяця.

Читайте також: На Тернопільщині стали відомі прізвища людей, відповідальних за скупку голосів виборців (Фото)

Якщо врахувати, що «робота» розпочалася ще в грудні минулого року, коли, як повідомив Тарас Юрик, представники від Юлії Володимирівни, які мали працювати в проекті з підкупу,  прибули в область, то люди трохи заробили.

Читайте також: Народний депутат звернувся до поліції Тернопільщини, щоб взялася розслідувати факти скупки голосів

Зрештою, може й не так багато, як планували в Києві ті, хто сподівався, щоб підкуп удався й на дільницях добре спрацювали, адже,як зауважив народний депутат, всередині мережі — внутрішня корупція.

За інформацією Тараса Юрика, за один голос мали платити по 500 грн. Частину перед голосуванням, а частину — після. Уся мережа базувалася на дільничних виборчих комісіях — ДВК. Над ними були сектори, нижче від ДВК — десятники. Керує усім процесом керівник проекту — нардеп, заступник керівника виборчого штабу Юлії Тимошенко Валерій Дубіль.

Інформація була отримана від учасників процесу.