7 умов, за яких загальмуєте процес старіння

1Правильне харчування, рух і вміння бути щасливим дозволяють залишатися молодим довгі роки. Свіжість і моложавість зовнішності залежить не тільки від генетики, а й від впливу зовнішніх факторів, контролювати які кожному цілком під силу.

Ось як можна повернути час назад.

1. Уникати прямих сонячних променів

Сонячний ультрафіолет атакує клітини і сприяють розщепленню колагену в шкірі. Ніхто не проти того, щоб ви трохи прогулялися по вулиці сонячним днем, але загоряти влітку в обідній час і постійно користуватися соляріями не варто.

2. Не курити

У курців зморшки утворюються швидше: нікотин звужує кровоносні судини, а чадний газ блокує надходження кисню і поживних речовин в шкіру. Плюс порушення кровообігу, яке провокується споживанням компонентів сигарет і тютюнового диму.

3. Достатньо спати

Сон підтримує імунну систему, хороша робота якої є основною умовою здоров’я і молодості. Потреба уві сні у всіх індивідуальна, але в середньому це 7-8 годин, причому жінкам зазвичай потрібно більше спати, ніж чоловікам.

4. Їсти свіжі натуральні продукти

Здоровий раціон і достатнє вживання води є важливими факторами, що захищають від передчасного старіння. Відмовтеся від продуктів глибокої переробки, вживайте більше свіжих і натуральних.

5. Не перестаратися з доглядом за шкірою

Не тільки відсутність догляду, але і її надмірність шкідлива для шкіри. Постійні вмивання із застосуванням глибоко очищають і абразивні компоненти позбавляють шкіру захисних жирів і вологи, в результаті чого вона може стати пересушеною, схильною до пошкоджень і запалення.

6. Більше рухатися

Фізична активність уповільнює процес старіння, сприяючи циркуляції крові і пожвавленню обміну речовин.

У той же час надмірні навантаження призводять до перевтоми, шкодять здоров'ю і зовнішності, так що потрібно вміти розслаблятися, не вводити себе в стан стресу і уникати стану справ, при якому "нічого не встигаєш".

7. Навчитися бути щасливим

Відчуття щастя і задоволення життям пов'язані з вивільненням "гормонів радості", завдяки яким людина краще спить, легше реагує на неприємності, не страждає від депресій. А той, хто щасливий, завжди виглядає молодшим.