7 порад на 16 травня: Не здавайтеся при перших же труднощах і не відмовляйтеся від своєї мрії

Ангелочек и птичка-11.  Іменини — це святкування дня святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Микола, Павло, Петро, Тимофій. Привітайте близьких вам людей, які носять такі гарні імена з днем ангела!

 

 

 

 

16_maya_den_biografa2. День біографів.

Перефразовуючи відомі слова, сьогодні можна сказати: якщо біографії хтось пише, значить, їх хтось читає. І сьогодні саме той день, коли варто перечитати біографію улюбленого письменника, артиста або познайомитися з життєписом людини, яка  давно цікавить вас. А, може, знайдеться час, щоб згадати деталі власного життя і почати складати автобіографію. Чому саме сьогодні? Тому що 16 травня відзначається День біографів (Біографів Day).

Саме слово біографія походить від двох давньогрецьких слів – життя і пишу. Іншими словами, біографією називають життєпис людини, створений іншою людиною або кількома людьми. У більшості випадків біографія стає найпершим джерелом інформації, яку ми хочемо отримати про людину. Саме завдяки невтомній праці біографів до наших днів дійшли навіть самі, здавалося б, незначні відомості про життя великих людей тієї чи іншої епохи, про вдачі і звичаї цієї епохи. Одним з перших біографів можна назвати давньогрецького філософа Плутарха. Добре відомо ім’я першого видавця і біографа О.С. Пушкіна – П.В. Анненкова, ім’я біографа Л.М. Толстого – П.І. Бірюкова. На жаль, імена багатьох видатних біографів забуті, але залишені ними життєпису завжди будуть цінних літературною спадщиною будь-якої країни і невичерпним матеріалом для досліджень.

І сьогоднішнє свято – це ще один привід відзначити заслуги тих, хто часто залишається в тіні.

Film award in red3. 1929 — уперше відбулася церемонія вручення нагород Американської академії кіномистецтв (призи стали називатися «Оскарами» тільки з 1931 р.).

Відзнаку за кращу жіночу роль отримала Джанет Гейнор, за чоловічу – Еміль Яннінгс; німа стрічка «Крила» режисера Вільяма Уеллмана стала фільмом-переможцем.

Нехай цікаві факти із історії надихають вас до пізнання!

 

завантаження4. Річниця перемоги Руслани на «Євробаченні». 

2004 — 49-й пісенний конкурс «Євробачення» у Стамбулі виграла українська співачка Руслана Лижичко з піснею «Дикі танці»

Гордімося нашою переможницею!

 

 

images5. Річниця вступу України до СОТ.

У цей день у 2008 році Україна стала 152-м членом Світової організації торгівлі.

Вивчайте минуле своє країни й будете впевнено дивитися у майбутнє!

 

-lVDMdLoYeY6. “Я промахнувся більше 9000 разів за свою кар’єру. Я програв майже 300 матчів. 26 раз мені було довірено зробити вирішальний кидок і я промазав. Я дуже часто терпів невдачі у своєму житті. Саме тому я досяг успіху”.

Майкл Джордан

Не здавайтеся при перших же труднощах і не відмовляйтеся від своєї мрії. Не чекайте, що хтось виконає її за вас, крок за кроком йдіть до своєї мети. Ви побачите, яким сильним стимулом стає будь-яка, навіть маленька перемога. Загартовуйте характер в боротьбі, але вмійте й відступити, щоб відпочити, згрупуватися і продовжити боротьбу за те, що вам дійсно дороге.

5e_wkljdFgc7. Життя шалено красиве, коли починаєш помічати його.