7 порад на 30 вересня: привітайте бібліотекарів та перекладачів з їхнім професійним святом!

1254126561. Сьогодні, 30 вересня, православні відзначають День святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Привітайте своїх близьких, які сьогодні святкують день ангела. Та найдіть можливість зайти у храм і помолитися за їх здоров’я.

2. Міжнародний день перекладача

Професійні перекладачі, що забезпечують взаєморозуміння між різними мовами і народами підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття нашої цивілізації. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх перекладачів і бажаємо їм позитивного здоров’я, добрих професійних навичок, сил і хорошої енергії! З Міжнародним Днем перекладача! І ви теж не забудьте привітати знайомих, які обрали таку важливу професію!

3. День усиновлення

День усиновлення порівняно молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року.

Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення. І інформаційна агенція "7 Днів-Україна" у цей день теж хоче нагадати, що на даний час залишається ще безліч дітей, які потребують родинного тепла і турботи. Звичайно, це дуже важливе рішення - усиновити дитину та якщо ви відчуваєте, що маєте сили, енергію, фінансову можливість і безмежну любов в серці, яку готові розділити з дітками, то мерщій у дитячий будинок!

4. Всеукраїнський День бібліотек

На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек. Однією з провідних вважається Національна бібліотека Академії наук України імені Володимира Івоновіча Вернадського, Державна історична бібліотека, Державна бібліотека України для дітей, Національна парламентська бібліотека і т. д. Загальна кількість бібліотечних працівників, зайнятих у цій справі становить близько 53-х тисяч фахівців. Щороку українські книгосховища обслуговують понад 17,5 мільйонів читачів.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ІА "7 Днів-Україна" так само поспішає приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

Ви теж неодмінно привітайте бібліотекарів зі святом!

5. 1472 — у Майнці Йоганн Гутенберг надруковав першу книгу — Біблію.

Читайте Біблію, тому що вона є Божим Словом до нас. Читайте Біблію, як лист Бога особисто вам! Як монолог Бога, звернений до вашого серця! В кожній історії, в кожному вірші шукайте сенс, який допоміг би особисто вам зрозуміти свого Творця і Спасителя, приміряйте все, що написано в Біблії, - до себе.

6. 1846 — у Чарльстоні (штат Массачусетс) доктор Уїльям Мортон уперше вирвав зуб із використанням анестезії — ефіру.

Вивчайте минуле й будете впевнено дивитися у майбутнє! І цінуйте те, що ви уже маєте можливість безболісно виривати зуби!

7. 1882 — в американському містечку Епплтон (штат Вісконсін) на річці Фокс запрацювала перша у світі гідроелектростанція.

Динамо-машина, що приводилася в рух водяним колесом, виробляла потужність 12,5 кВт. Побудована власником паперової фабрики Роджерсом, вона могла освітлювати його будинок, фабрику і сусідні споруди.

Нехай цікаві факти із історії розвитку суспільства надихають вас до пізнання!