7 порад на 8 травня: вшануймо пам’ять загиблих під час Другої світової війни

завантаження1. Іменини – це християнська традиція, день пам’яті Святого, чиє ім’я було дано людині при хрещенні. Сьогодні іменини у людей на ім’я Олександр, Анфіса, Григорій, Давид, Дмитро, Юхим, Йосип, Ісак (Ісакій), Костянтин, Марія, Михайло. Привітайте своїх близьких, які сьогодні святкують день ангела.

 

 

 

 

203_62. Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

День Червоного Хреста і Червоного півмісяця заснований на честь швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який народився цього дня в 1828 році. У середині минулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.

Офіційно назву Міжнародний Червоний Хрест було затверджено в 1928 р. на 13-й міжнародній конференції в Гаазі, де був прийнятий статут організації, який змінювався згодом у 1952 і 1965 роках.

На 25-й міжнародній конференції ЧХ, що відбулася в жовтні 1986 р., було затверджено нову назву організації - Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Завдання МКЧХ - надання допомоги пораненим, хворим і військовополоненим під час збройних конфліктів, допомога жертвам стихійних лих. Основні принципи діяльності руху - гуманність, неупередженість, добровільність, єдність, універсальність.

В царській Росії товариство Червоного Хреста було створено в травні 1867 р. під назвою «Товариство опіки поранених і хворих воїнів»; в 1918 р. воно було перетворене на Пролетарський Червоний Хрест; в 1925 р. був утворений Союз Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця СРСР.

Сьогодні Червоний Хрест працює у 176 країнах світу.

Будьте милосердні і ваші добрі справи винагородяться!

завантаження (1)3. Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

Уривок з виступу постійного представника Російської Федерації при ООН А. І. Денисова:

«Ми пишаємося тим, що народи наших країн внесли вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни».

Шануйте пам'ять загиблих і якщо у вас є близькі люди, які відали свої життя під час Другої світової війни помоліться за них і при можливості сходіть на кладовище.

Bh_MHkbCoSA4. Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі - що мало любили і мало подорожували.

Марк Твен.

Тому щиро і безмежно любіть і відвідуйте все нові і нові місця, щоб потім ні про що не шкодувати!

 

motivator-437875. Бережіть в собі людину.

А. П. Чехів.

 

 

 

pro_korist_obiymiv_26. Обіймаючи батьків, ми стаємо спокійними.
Обіймаючи коханих, ми стаємо щасливими.
Обіймаючи дітей, ми стаємо добрими.
Обіймаючи друзів, ми стаємо щирими.
Обіймаючи знайомих, ми стаємо відкритими.
Обіймаючи життя, ми стаємо мудрішими.

Даруйте свої обійми іншим!

 

3avZ4S9RDQM7. Якщо Ви хочете виховати хороших дітей, витрачайте на них в два рази менше грошей і в два рази більше часу.