7 порад на 24 листопада: знайдіть свій запах!

preview1.  Іменини – день вшанування Святих, чиї імена ми носимо. Сьогодні іменини у Вікентія, Віктора, Євгенія, Максима, Степана. Зателефонуйте знайомим із такими іменами й привітайте їх!

 

 

 

 

shortcut-article2. День завоювання друзів. День завоювання друзів відзначається в США в день народження Дейла Карнегі (1888-1955), автора книги «Як здобувати друзів і впливати на людей».

Дейл Карнегі народився на фермі Мерівілль в штаті Міссурі. Сім’я жила дуже бідно, проте він зміг вступити до Державного Педагогічного Коледжу в Уорренсбурзі і отримати непогану освіту. Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний майновим станом, Дейл Карнегі шукав можливість чимось відзначитися. Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування.

091d5b7-darwin3. У цей день у 1856 році Чарльз Дарвін опублікував свою книгу «Походження видів шляхом природного відбору, або Збереження сприятливих порід у боротьбі за життя». Перше видання сенсаційної книги з викладом нової теорії еволюції розійшлося за один день.

 

 

 

300px-Stacheldraht_934. У цей день у 1874 році  американський фермер Джозеф Гліден отримав патент на колючий дріт. Першочергове призначення його було - обгородження пасовиськ, аби з них не тікала худоба і щоб чужа скотина на пасовисько не приходила. Із цим винаходом пов'язаний початок боротьби за земельні наділи на Заході США, котра часто переростала у збройні сутички і фактично стала першопричиною кінця ери ковбоїв.

 

 

4065507_22394b575. Знайдіть свій запах, аромат - свій парфум і будьте йому вірні, бо запах завжди асоціюються з людиною.

 

 

 

 

son6. Хоча сьогодні вихідний, не залежуйтеся в ліжку після того, як прокинулися, навіть якщо стрілки годинника ще не підібралися до цифри 7 або 8. Справа у тому, що мозок з цієї миті починає активну діяльність і, намагаючись насильно змусити його знову заснути, ви робите тільки гірше.

 

 

 

pozbutysjaxlamu17. Очистіть простір навколо себе. Позбавтеся від непотрібних речей, книг, старого посуду, зламаних дитячих іграшок. Якщо вам шкода викидати старі речі, їх можна віддати тим, хто їх більше потребує. Звільнений простір безумовно підвищить вам настрій, надасть сили для нових справ.